Strašidla + daně

Prahou plnou strašidel —- fotky tady 

v sobotu vyrazíme na šifrovací závod Prahou plnou strašidel (www.strasidla.net), ověříme si tak co jsme se naučili na schůzkách posledních pár měsíců. Závodí se v trojčlenné skupince, délka je dvě hodiny v okolí Karlova mostu. Naposledy jsme se účastnili v roce 2008, dočíst se o tom můžete v časopise Havran 2008/03 na našem webu. Na místě startu/cíle bude k dispozici várnice s čajem.
Sraz: sobota 12.ledna 
v 13:45 před vchodem do NewYorkeru na dolním konci Václaváku 

Konec: tentýž den cca v 19:30 v prostorách hřiště u Tyršova domu u Kampy (Újezd 450 - vchod z Kampy či Všehrdovy ulice). 
Od 19h se koná vyhlášení výsledků, kam jste též zvání. Kdyby se to někomu hodilo, můžeme se domluvit na odvedení dětí zpět na Václavák
 
S sebou: hodinky, šátek, mobil/telefonní karta, pití, svačina, KPZ, stezka, (hrneček na čaj)
 
 

Odpočet daně z příjmu     

<< Tato informace se týká pouze těch co byli na táboře >>

Jako nezisková organizace vám můžeme vystavit potvrzení o finančním daru za registraci a tábor 2012. Částku si můžete odečíst ze zákldu daně z příjmu, čili z ní vlastně dostanete 15% zpátky. Ze zákona na to má nárok každý pracující, obvykle stačí potvrzení o daru zanést mzdové účetní na začátku února.
Kdo by měl zájem - potřebuji do 20.ledna jméno a adresu jednoho z rodičů, na kterého potvrzení bude vystaveno. 
 

Ještě další info

- Připravujeme skautské členské průkazky, které budou zároveň sloužit na slevy jako ISIC. Na schůzkách budeme v lednu pořizovat fotky - kdo by kartičku chtěl a z nějakého důvodu v lednu nepřijde, budu potřebovat do 20.1. průkazovou fotku mailem. Více na skaut.cz/karta
- v klubovně jsem objevil ztráty a nálezy - prosím přihlašte se :-)  http://upload.zby.cz/ponozky-mikca.jpg
- připravujeme termín tábora - zhruba do týdne by snad měl být známý, zaléží jak bude volno na kterém tábořišti