Vánoce 2009

vladstudio_noel_2560x1600-znamka.jpg

1. KomVán

Páteční noci se budou v klubovně Černého Šípu konat komponované vánoce. Je to akce pro skauty podobná našemu přespání v klubovně. S sebou spacáky a karimatky, možno ponechat v klubovně a vyrazit na vánoční výpravu. Sraz v 18:30 na zastávce Národní divadlo (směr z Národní třídy). Společně dojdeme do klubovny ČŠ - Janáčkovo nábřeží 47 v 18:35. (ZMĚNA)

2. Vánoční výprava

Dárky pro zvířátkaVypravíme se do Divoké Šárky jako minulý rok oslavit vánoce s naším "oddílovým stromem", zde si společně prožijeme oddílové Vánoce, předáme dárky sobě a zvířátkům v Šárce. Akce pro vlčata i skauty.

Srazy: v sobotu 19.prosince (NEBUDE před naší klubovnou)
v 10:30 před klubovnou ČŠ na Janáčkově nábřeží 47
v 11:00 uprostřed nástupiště metra Dejvická
v 11:30 na konečné Divoká Šárka

Konec: asi kolem 16:00 na Dejvické, možno domluvit se

S sebou: nějaké ovoce, zeleninu jako dárek pro zvířátka a dárky pro kamarády v oddíle, teplé oblečení, náhradní rukavice (jestli bude sníh), oběd, 1l pití.

Fotky: video z minulého roku - KOUKNI!, z roku 2007

 

2. Roznášení Betlémského světélka

Na Štědrý den je naší tradicí roznášet Betlémské světélko dobrým lidem. Skauti i vlčáci, kteří přijdou, si takto mohou pěkně ukrátit dychtivé čekání na večer, udělat dobrou věc a ještě rodiče získají trochu času navíc na přípravu kapra. Tongue out 

Sejdeme se v 9 hodin před naší klubovnou 24.prosince. Domů se rozejdeme okolo oběda.

Odkazy: fotky z minulého roku!, fotky 2007, oficiální webové stránky!! (+minulý organizátor), kronika 2006, reportáž 2007 na teepek.cz od naší vedoucí Dariny.

 

3. Vánoční Boulder ??

Pokud se někdo ze skautů ozve, že by chtěl jít. Není problém to naplánovat. Pravděpodobně bychom zašli do Týnské, protože na Václaváku je to spíše na lezení s lanem než na boulder.

 

4. Další akce asi už o víkendu 8.-9.ledna

5. Oznamený termín hor se ruší a odsouvá na březen cca 12.-14.3.