Akce v Září

Zářijová dvojdenka

FOTKY!!!, video s pneumatikou přibude do roka a do dne ;)

Kdo se neohlásí Pifovi, že pojede, nemá zajištěn stan a jídlo!! Jedou zatím: Šipka, Patrik, Mach, Jirka, Nativa, Fík, Pif

Nakonec po dlouhých jednání a zařizování jedeme na DVOJDENKU!! :) Podobně jako v červnu se vydáme do Nižboru, ale odtud přesně na opačnou stranu než minule, tedy na jih. Na výpravu se vydáme společně s kámošema z Černého Šípu, tak jako tomu bylo kdysi v dubnu (a též v devadesátém roce, kdy naše oddíly vznikaly).

Sraz: v sobotu 26.září v 7:50-7:55 na Hlavním nádraží u výtahů (ve skautském kroji+šátku)

Návrat: v neděli v 16:25 na stejné místo (je možnost jít s druhým oddílem na bohoslužbu 17-18hodin na Náměstí Republiky)

S sebou: věci na dvojdenní výpravu (stany jsou oddílové), stezka,

Jídlo: oběd - soutěž o největší vlastnoruční bagetu, večeře - opekátka (buřt, sýr, klobása..) + půl chleba, snídaně - z erárního, oběd - chleba od večeře + erární obloha

 

Přesunutá schůzka na pondělí

Tento čtvrtek tedy není schůzka!! Můžete ovšem zajít na Deskohraní na Malou-stranu - ozkoušet nějaké deskové hry, co bychom měli pořídit do oddílu. Budou tam některé oddíly ze střediska.

Na poslední schůzce jsme se dohodli, že bychom přesunuli schůzku ze čtvrtka 24.9. na pondělí 21.9. a zašli bychom fotografovat do Zoo v rámci soutěže o ceny. Takže bychom měli vstup zdarma pokud uděláte v Zoo alespoň jednu fotku na společném foťáku.

Sraz: v pondělí v 15:30 před klubovnou

Návrat: v 18:30 před klubovnu

S sebou: legitku na tramvaj nebo peníze na lístky

Fotky z fíkova foťáku (pište do komentářů, která je vaše), fotky od Davida ještě nejsou