Lednová dvojdenní trojakce

Výprava je rozdělena do tří částí, kdy na první bylo potřeba přihlásit dohromady jen trojice. Druhá část je zároveň pro účastníky obou dvou akcí - přespání v klubovně pravděpodobně s promítáním filmu. Třetí je tradiční sčítání vodního ptactva.

foto: nick z dvojky1) Praha plná strašidel

V sobotu 12.ledna se zúčastníme celopražské soutěže Praha plná strašidel. Je to závod pro skauty, vlčata i veřejnost, ve které týmy prověří svou bystrost. Stanoviště jsou rozmístěny po Starém Městě, v místech, kde podle legend straší. Odpolední sraz bude upřesněn. ~ info pořadatele.

Účast: Přihlášeni jsou z vlčat Gio, Meďák a Adam - ze skautů Jirka, David a Fík. Pokud se nedostaví, zavaří to celému týmu.

Sraz: 12.ledna v 13 hodin před klubovnou (kdo přespává tak i s věcmi na přespání)
Oficiální konec akce: v 19,30 u Tyršova domu na Malé Straně
U klubovny: ve 20 hodin 

(!) PROSÍM, kdo si to přečte - vložte do komentářů své jméno a slovo 'statistika'.
Vkládní komentářů naleznete v odkazu "komentáře" vpravo pod tímto textem.

2) Přespání a promítání

Ve 20 hodin u klubovny, dáme si společnou večeři i snídani. Skoukneme film a ráno vyrazíme na výpravu. Kdo chce může samozřejmě přespat doma a ráno přijít až na sraz pro další výpravu.

3) Sčítání vodního ptactva na Sázavě - změna srazu!!

V neděli 13. ledna pojedeme sčítat vodní ptactvo. Vždy uprostřed ledna se v celé Evropě během jednoho víkendu sčítají vodní ptáci. Je to zatím jediný "vědecký" projekt, kterého se náš oddíl již několik let účastní. Máme přidělen úsek Sázavy z Týnce do Kamenného přívozu. Z minulého ročníku jsou zde kronika a fotky.

Sraz: 13.ledna v 8,20 u klubovny

Příjezd: v 17:20 na Nádraží Vršovice

Konec celého víkendu: v 18 hodin u klubovny

Účast: Gio, Adam, Meďák, Jirka, Mach, Pif, Marek

 

Fotky: z celého víkendu